web Tomáše II


Přejdi na obsah

Hlavní nabídka:


diMka

iGO8 > Skiny Cx10/H610


SKINY PRO Cx10 A H610

SKINY diMka-Rozšíření skinů pro iGO8 verze 8.0.0.xxxxx

Upravený a počeštěný skin diMka 3.1.23


Skin diMka obsahuje mnoho funkcí, které jiné skiny nemají. Zobrazuje v kokpitu mnoho informací, takže mohou být pro někoho až nepřehledné. Skin probíhá prudkým vývojem, což dává předpoklad jeho dalšího rozvoje. Zatím jsem vyšel z verze 1.3.23 a doplnil ho pár funkcemi. Podobně jako u skinů PlusPlus je přidané tlačítko "Na lištu", které umožňuje přístup k základnímu menu Mio bez opuštění iGO8 (iGO8 běží dále "v pozadí"). Funkci lze vyvolat z menu ukončení iGO8. Umožňuje to např. přístup k nastavení bluetooth. Zpátky se vrátíš stiskem ikony, kterou spouštíš iGO8. Přidal jsem i počeštěný kompas a pár drobností.

Jen znovu připomínám, že co chceš, aby v panelu bylo a nebo nebylo, volíš v Menu => nastavení => vzhled mapy => více... => údaje v panelu => údaje v panelu nahoře/dole. Na toto menu se dostaneš i rychleji i volbou tlačítka 'Rychle' v pravém sloupečku v mapě (Rychlé menu) a pak podržením tlačítka Nastavení obrazovky mapy (druhé velké tlačítko zprava v horní řadě tlačítek).

Několik screenshotů skinu diMka:


Prázdný koptíkKoptík s informacemiKoptík s informacemi a trasouKoptík s informacemi a trasou (jiné zobrazení)MapaRychlé menuPrázdný koptík s trasouKoptík s informacemi a trasouMapaRychlé menu

Skin můžeš stáhnout zde:

Skin diMka_3.1.23

Další potřebné doplňky ke skinům pro jejich správnou funkci najdeš ve společných souborech a složkách v úvodu vlákna. Více též viz další vlákna.

Dalsí diMkovy skiny

Víš, že můžeš skin diMka zobrazit v navigaci Cx10 a H610 na výšku, nebo na šířku? Víš, že můžeš mít v Miu místo Miomapu iGO8 a startovat ho přímo tlačítkem Miomap? Přečti si návody pro Cx10 a H610 a použij vhodný sys.txt, který ti různé zobrazení umožní.

Skiny fungují bezproblémově na C510, C710, H610 a PDA v obou orientacích. Na PDA lze dokonce volit rozlišení 320x240 i 240x320 přímo ze skinu (u PNA pomocí údajů v sys.txt). Jedinou vadou na kráse u PDA je nefunkčnost některých volání aplikací, protože ve Windows těchto systémů nejsou, nebo se jmenují jinak. Pro Cx10 a H610 to vyřešily odlišné APP složky. Proto jsou složky APP pro Cx10 a H610 (a samozřejmě i Cx20) nezáměnné. Pro PDA bys musel změnit ve složkách APP linky u volání, která nefungují.

Pokud vyjmeš kartu aniž bys předem ukončil iGO8, může dojít k fatal error. Často (ale ne vždy) pomůže měkký start, někdy je nutno i zformátovat sd-kartu a nahrát systém znovu!!!

Více najdeš v návodech a unlocku, kde jsou uvedeny detailní postupy i potřebné soubory.
Dimka


Úvod | Primo | iGO8 | Miomap | MapFactor | Unlocky | FAQ | Návody | Něco o nás | ReadMe | Mapování stránky


Pod nabídky:


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku