web Tomáše II


Přejdi na obsah

Hlavní nabídka:


iGO8 se sjednoceným voláním aplikací (UNI)

Návody > Návody iGO8


SJEDNOCENÍ VOLÁNÍ EXTERNÍCH APLIKACÍ
Z APP V MFD, NA SD- NEBO SDMMC-KARTĚ
pro skiny UNI


Pro sjednocení volání externích aplikací ve složce APP z různých skinů v různých typech navigací jsem připravil novou verzi skinu se sjednoceným voláním (viz též skin PlusPlus) a odpovídající APP a SYS (viz též Úvod a společné soubory). Protože APP může být umístěné např. z paměťových důvodů v navigaci různě (v MFD, nebo na kartě), je v této verzi už volání směřované na My Flash Disk, na Storage Card i na SDMMC a tím lze už použít jednu sadu aplikací a skriptů pro různé navigace.

Zatím je k dispozici jen skin PlusPlus (doufám ale, že se objeví další skiny) se sjednoceným voláním externích aplikací v APP fungujícím na Miích řady Cx10, Cx20, C720b, H610, GoClever (Dejvid) a na dalších navigacích používajících označení vnitřní paměti navigace "My Flash Disk", nebo SD-paměti jako "Storage Card" nebo"SDMMC". V kompletu kromě verze pro GoClever lze volat vše v MFD, iGO8 v MFD a ostatní na kartě a vše na kartě. Verze pro GoClever předpokládá vše na kartě.

Jednotlivé části (skin a APP) můžeš najít i v odpovídajících vláknech. V tomto návodu jsem připravil komplet i s rámcovou strukturou iGO8 a odpovídajícími sys.txt. Komplet obsahuje potřebné soubory a složky,
o které je potřeba doplnit strukturu v navigace (v žádném případě zde není kompletní struktura v navigaci, ale jen ty části, které se týkají volání externích programů z APP. Pro GoClever je přidaná i mírně upravená jedna verze fMilanova spouštěče - viz ):

komplet pro použití APP v MFD, nebo na SD kartě
Instalační_návod_pro_skin_Plus_UNI

Instalace:
Složky a soubory jsou ve struktuře pro MFD a SD-kartu umístěné tak, že je lze jednoduše 1:1 překopírovat (nebo přikopírovat ke stávajícím) do MFD, nebo na SD kartu. Pouze dbej na upozornění o drobných odchylkách jednotlivých typů navigací uvedená pro MFD a SD.

Pro plnou funkčnost obsahuje zip i složky APP a SYS redukované pro tento skin. Použiješ-li třeba Spouštěč, tak můžeš použít jeho stejně pojmenované složky a soubory.

Je na tobě, jestli použiješ iGO8 na kartě, nebo v MFD. Na kartě se dá nejlépe spouštět pomocí Spouštěče, nebo u řady C710/H610 spouštěcími soubory, u Cx20 podobně, nebo použitím ppath.txt. Pouze musíš upravit cestu v sys.txt (defaultně je nastavena do kořenového adresáře na kartě).

Složky APP+SYS mohou být jak na kartě, tak v MFD. Skripty jsou psané tak, že je možné mít APP a SYS současně na obou místech, přesto ale doporučuji pro jednoduchost je mít buď jen na kartě, nebo jen v MFD.
U navigací s
MobileNavigator je řešení jednodušší. Buď umístíš komplet na SD-kartu do složky iGO8 a spouštíš iGO8.exe třeba Spouštěčem, nebo komplet nahraješ do složky MobileNavigator a iGO8.exe přejmenuješ na MobileNavigator.exe. Pak lze iGO8 spouštět tlačítkem pro spuštění navigace.

Další informace a postupy najdeš na tomto webu a ve výše uvedeném Instalačním návodu pro skin Plus UNI, popř. v Navodu ke skinům řady PlusPlus 08 UNI v4.0 ve vláknu skin PlusPlus.
Úvod | Primo | iGO8 | Miomap | MapFactor | Unlocky | FAQ | Návody | Něco o nás | ReadMe | Mapování stránky


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku