web Tomáše II


Přejdi na obsah

Hlavní nabídka:


Unlocky


UNLOCKYAUTOMATICKÝ UNLOCK PRO ŘADU Cx10


Po delších výzkumech a testech připravil
fanda z Drobečkova fóra dva zipy spouštěné z SD-karty nebo z My flash disk, každý variantně v provedení lite a full. Řešení umožňuje odemčení Mio C710/C510/C310 (pro jiné typy je nutné použitelnost otestovat). Tento unlock neběží na WinCE 5.0

Unlock s SD-kartou provede odblokování Mio a všechny jeho součásti včetně přídavných programů zůstávají na SD-kartě a nic se do Mio neinstaluje. To znamená, že po tvrdém resetu bez SD-karty je Mio v původním "továrním" stavu.

Unlock s instalací se naopak instaluje do My flash disk a k jeho další funkci již SD karta není potřeba. To znamená, že vše potřebné se zapíše do My flash disk tak, aby bylo Mio "soběstačné".

pro tvrdý reset ale opět potřebuješ SD-kartu s příslušnými soubory!

Unlock lite obsahuje jen vlastní odblokování Mio. Součástí unlocku full je navíc řada zajímavých programů, které se po odemčení Mio automaticky nainstalují, vytvoří se pro ně zástupci (ikony) na ploše, vytvoří se linky a v případě potřeby se zapíší potřebné údaje do registrů.

!!! POVAŽUJI ZA NUTNÉ PŘEČÍST SI README K AUTOMATICKÉMU UNLOCKU !!!


V ReadMe je uveden nejen popis odemčení, ale i důležité informace k nainstalovaným programům. Bez jeho přečtení nebudeš možná moci některé programy dobře ovládat, nebo ukončit jejich chod.

Několik screenshotů unlocku:

Úvodní obrazovkaMenu ostatníRutina Change

Soubory můžeš stáhnout zde:
Unlock lite z SD-karty (bez přídavných programů)
Unlock full z SD-karty (s přídavnými programy pro Miomap)
Unlock lite s instalací do Mio (bez přídavných programů)
Unlock full s instalací do Mio (s přídavnými programy pro Miomap)
ReadMe pro Unlock

Tyto i další soubory unlocku jsou velké a proto používejte nějaký downloader (např. Free Download Manager, Download Express, atd.), který zajistí pokračování ve stahování souboru i při přerušení a zajistí celistvost stažených souborů.

K Unlocku full z SD karty jsem vytvořil ještě variantu "plus", která obsahuje rutinu Change pro zautomatizování ovládání skinů, poněkud změněné menu a je doplněná o 4 hry z H610. Tato rutina ti umožní:


 • vybrat si skin, který chceš používat, z možností: Tronics 6.2BT, Ciberus_9cs, JACskin 2.2cs, SafeRide_3.9 a SafeRide_5.01; současně se zvoleným skinem se natáhnou radary ve formě POIUpdates od Milava pro Evropu včetně ČR (podle posledních předpisů tam ale nejsou radary Švýcarska, Německa a Rakouska),
 • dodatečně po volbě skinu zvolit alternativně radary ve formě POIUpdatesod Taxi - dávají dodatečnou informaci o směru radarů v ČR, neobsahují ale kamery na křižovatkách, ani radary ve výše uvedených zemích,
 • dodatečně po volbě skinu zvolit radary ve formě SpeedCams z Drobečkova fóra ; data jsou sice starší, ale obsahují radary celé Evropy (vhodné pro použití ve výše uvedených zemích - aspoň něco...),
 • vybrat fonty pro zobrazení textů ve skinech, které ti vyhovují.

Po ukončení všech voleb spusť Miomap.

Ber tuto rutinu jako příklad zjednodušení voleb Miomapu v odemčeném Mio, jako příklad pro tvé další úpravy.

prováděj pravidelný update radarů, na tomto webu už ale bohužel nejsou pro Miomap aktualizovány. Můžeš stáhnout i "italské" nebo "wbuilder" radary pro celou Evropu, nebo i jednotlivou zemi.

Unlock full plus z SD-karty s přídavnými programy pro Miomap a rutinou Change

Protože je tento zip dosti velký (asi 50MB), můžeš stáhnout jeho redukovanou verzi SD_Self_full+red.zip bez data.zipů a souborů radarů (asi 30MB) a po stažení a rozbalení jednotlivé data.zipy a radary do příslušných složek dohrát.

Unlock full plus (redukovaný) z SD-karty s přídavnými programy pro Miomap a rutinou Change, ale bez data.zipů

Ať se rozhodneš pro kteroukoliv variantu, stažený zip nejprve rozbal a soubory a složky nakopíruj 1:1 na SD-kartu. Na kartě můžeš mít i jiné soubory a složky, jen dbej na to, aby byly jiného jména, rozhodně ale neměň neuváženě jména programů tohoto unlocku. Potom proveď tvrdý reset a počkej, až se unlock (a v druhém případě i instalace programů do My Flash Disk) provede.


Vzhledem k tomu, že se postupně objevily zcela nové verze 2.xx OZI Exploreru, které mají výrazně vylepšené ovládání, přikládám připravenou složku CE OziExplorerCE s verzí 2.19 a 2.31. Do složky OZIExplorerCE jsem doplnil soubor czech_tomasII.cel s upravenou češtinou jako alternativu originální češtině. Vzhledem k omezeným možnostem náhrad textů a originální použité konvenci označování jsou prošlé, nebo projeté cesty označovány jako "trasa" a (plánované) cesty před námi jako "route".

Chceš-li novou verzi použít, rozbal stažený soubor OZIExplorerCE.zip a touto novou složkou pouze nahraď původní složku stejného jména. Tuto verzi je vhodnější používat na šířku (landscape) bez otáčení. Několik screenshotů této verze z C520 můžeš vidět ve vláknu Cx20.

OZIExplorerCE 2.19 s alternativní češtinou
OZIExplorerCE 2.31 s alternativní češtinou

V zipech je několik jazykových souborů, pro češtinu to jsou Czech.cel, Cestina_tomasII.cel a Cestina_cz_tomasII.cel. Soubor Cestina_cz_tomasII.cel plně počešťuje prostředí OZI. Soubor Cestina_tomasII.cel dělá totéž, ale bez některých diakritických znamének, aby byly texty čitelné i při absenci českého prostředí pro OZI.

Informace od pramene a zdroj softwaru najdeš zde:


Oficielní stránky OZIExploreruCE

Slovenskou verzi OZIExploreru včetně návodu můžeš najít a stáhnout zde:


Stránka slovenské verze OZIExploreruCE

v unlocku ve verzi 1.22 byly vyměněny původní skiny za novější verze a doplněn skin Riks 4.5, ve této verzi 1.23 je dále nahrazen původní Tronics 6.1 verzí 6.2BT.AUTOUNLOCK v.1.51


Fanda připravil nový komfortní unlock dělený do šesti částí. Prvá část je obligatorní, ostatní volitelné podle svého zájmu. Co obsahují je vidět už z jejich názvu, přesto u stahování uvádím, k čemu se vztahují.


Nejprve musíš stáhnout AutoUnlock_txt.zip, rozbalit ho a důkladně přečíst. Obsahuje nejen detailní popis jednotlivých částí unlocku, ale i instalační instrukce. Bez důkladného přečtení pokud nemáš s principem unlocku zkušenosti, můžeš být zklamán jeho nefunkčností.

Proto

!!! POVAŽUJI ZA NUTNÉ PŘEČÍST SI README K AUTOMATICKÉMU UNLOCKU !!!


Soubory ke stažení:


ReadMe pro unlock - !! znovu zdůrazňuji - ČTI NEJDŘÍV !!

Obligatorní část unlocku:

Základní společné rutiny

Volitelné části unlocku:

Multimédia a kancelář
Rutiny pro Windows
Rutiny gps, astronomie, atd.
Rutiny Mia, Changer
Hry
Dodatečný návrh pro tvorbu SDfree

Vše potřebné máš napsano v AutoUnlock.txt a proto si ho důkladně přečti. Zkušenost s předchozím unlockem se ti bude hodit, princip je stejný.JEDNODUCHÝ AUTOMATICKÝ UNLOCK PRO Cx10


Tento unlock je určen pro ty, kteří chtějí experimentovat s iGO8 a nechtějí zasahovat do svého Mia. Funkční systém iGO8 nahraný na sd-kartě ve složce iGO8 startuješ spuštěním programu iGO8.exe. V tom ti může pomoci přiložený zip. Stažený zip obsahující superjednoduchý "unlock" rozbal a soubory přihraj do rootu sd-karty (vedle složky iGO8 a ostatních složek). Pro spuštění proveď při zasunuté sd-kartě měkký reset. V zipu jsou soubory pro řadu Cx10 a H610, takže stačí použít příslušnou dvojici (ostatní soubory ale nevadí). V PDA se startuje zasunutím sd-karty pomocí standardní rutiny, která je na sd-kartě nahraná výrobcem.

Startovací soubory pro Cx10 (a H610)

Pokud vyjmeš kartu aniž bys předem ukončil iGO8, může dojít k fatal error. Často (ale ne vždy) pomůže měkký start, někdy je nutno i zformátovat sd-kartu a nahrát systém znovu!!!AUTOMATICKÝ UNLOCK PRO H610


Po testech H610 a porovnání s Cx10 jsem připravil automatický unlock Mio H610. K původním programům H610 je přidaná většina programů z Cx10 a jsou spustitelné z plochy, nebo z přidaných menu (ostatní, hry a manuály). Popis je v přiloženém ReadMe, které lze číst i v Mio H610, nebo ho stáhnout odděleně.

Unlock full plus je obdobou unlocku "full z SD karty plus", obsahuje rutinu Change pro zautomatizování ovládání skinů. Tato rutina umožňuje:


 • vybrat si skin, který chceš používat, z možností: Originál, Ciberus_9 a SafeRide_5.01; současně se zvoleným skinem se natáhnou radary ve formě POIUpdates od Milava pro Evropu včetně ČR (podle posledních předpisů tam ale nejsou radary Švýcarska, Německa a Rakouska),
 • dodatečně po volbě skinu zvolit alternativně radary ve formě POIUpdates od Taxi - dávají dodatečnou informaci o směru radarů v ČR, neobsahují ale kamery na křižovatkách, ani radary ve výše uvedených zemích,
 • dodatečně po volbě skinu zvolit radary ve formě SpeedCams z Drobečkova fóra ; data jsou sice starší, ale obsahují radary celé Evropy (vhodné pro použití ve výše uvedených zemích - aspoň něco...),
 • vybrat fonty pro zobrazení textů ve skinech, které ti vyhovují.


Po ukončení všech voleb spusť Miomap.

Ber tuto rutinu jako příklad zjednodušení voleb Miomapu v odemčeném Mio, jako příklad pro tvé další úpravy.

Prováděj pravidelný update radarů Milava a Taxi, ve variantě "plus" jsou ve starší verzi, kdežto v sekci České radary jsou průběžně aktualizovány. Můžeš stáhnout i "italské" nebo "wbuilder" radary celé Evropy.

K původnímu stavu se můžeš kdykoliv vrátit provedením "tvrdého" resetu. Přesný postup je uveden v ReadMe, které je součástí Unlocku.

Vzhled obrazovek unlocku pro H610:

Úvodní obrazovkaMenu ostatníMenu ostatníMenu hry

Soubory můžeš stáhnout zde:
Unlock Mio H610 s přídavnými programy pro Miomap a rutinou Change
ReadMe pro unlock H610

Protože je tento zip dosti velký (asi 33MB), můžeš stáhnout jeho redukovanou verzi Unlock full plus redukovaný bez data.zipů a souborů radarů (asi 20MB) a po stažení a rozbalení jednotlivé data.zipy a radary do příslušných složek dohrát.

Unlock Mio H610 s přídavnými programy pro Miomap a rutinou Change, ale bez data.zipů a radarů

Vzhledem k tomu, že se postupně objevily zcela nové verze 2.xx OZI Exploreru, které mají výrazně vylepšené ovládání, přikládám připravenou složku CE OziExplorerCE s verzí 2.19 a 2.31. Do složky OZIExplorerCE jsem doplnil soubor czech_tomasII.cel s upravenou češtinou jako alternativu originální češtině. Vzhledem k omezeným možnostem náhrad textů a originální použité konvenci označování jsou prošlé, nebo projeté cesty označovány jako "trasa" a (plánované) cesty před námi jako "route".


Tuto verzi je vhodnější používat na šířku (landscape) s otočením. Několik screenshotů této verze z C520 můžeš vidět ve vláknu Cx20.

OZIExplorerCE a link na OZI stránky najdeš v části pro Cx10/H610

Na kartě můžeš mít i jiné soubory a složky, jen dbej na to, aby byly jiného jména, rozhodně ale neměň neuváženě jména programů tohoto unlocku. Potom proveď tvrdý reset, po naběhnutí základní obrazovky MioMapu stiskni tlačítko Menu a počkej, až se unlock provede.AUTOUNLOCK v.1.51


Fanda připravil nový komfortní unlock dělený do šesti částí. Je sice připravený pro řadu Cx10, ale po malých úpravách lze použít i pro H610 - rozdíl je pouze v orientaci stínítka, kterou lze jednoduše přizpůsobit.

Unlock najdeš v tomto vlákně v sekci Cx10.JEDNODUCHÝ AUTOMATICKÝ UNLOCK PRO H610


Tento unlock je určen pro ty, kteří chtějí experimentovat s iGO8 a nechtějí zasahovat do svého Mia. Funkční systém iGO8 nahraný na sd-kartě ve složce iGO8 startuješ spuštěním programu iGO8.exe. V tom ti může pomoci přiložený zip. Stažený zip obsahující superjednoduchý "unlock" rozbal a soubory přihraj do rootu sd-karty (vedle složky iGO8 a ostatních složek). Pro spuštění proveď při zasunuté sd-kartě měkký reset. V zipu jsou soubory pro řadu Cx10 a H610, takže stačí použít příslušnou dvojici (ostatní soubory ale nevadí). V PDA se startuje zasunutím sd-karty pomocí standardní rutiny, která je na sd-kartě nahraná výrobcem.

Startovací soubory pro H610 (a Cx10)

Pokud vyjmeš kartu aniž bys předem ukončil iGO8, může dojít k fatal error. Často (ale ne vždy) pomůže měkký start, někdy je nutno i zformátovat sd-kartu a nahrát systém znovu!!!AUTOMATICKÝ UNLOCK PRO C250


Po výzkumech a testech připravilMilav z Drobečkova fóra úpravou skriptu 3.24 automatický unlock Mio C250. Unlock doplnil řadou užitečných programů, které podstatně rozšiřují užitnou hodnotu Mio C250.

K původnímu stavu se můžeš kdykoliv vrátit provedením "tvrdého" resetu. Přesný postup je uveden v ReadMe, které je součástí Unlocku, navíc je možné stáhnout ReadMe i zvlášť.

Proti původnímu skriptu Milav přidal několik funkčních programů spustitelných i z plochy (GPStacho, Solitaire, Šachy, BananaPC, Kalkulačka, ScreenRotate a uReader na čtení knih), u každého si v info.txt přečti krátké info co umí, nebo jak ho nastavit. Ve skriptu je ještě File manažer, přehrávač filmů, reset, nastavení Mio, systémové informace, klávesnice, posun obrazu a samozřejmě MioMap - ten se spouští klepnutím na Oranžovou ikonu MIO digi walker vlevo nahoře.

Soubory můžeš stáhnout zde:

Unlock s přídavnými programy pro Miomap v Mio C250
ReadMe pro Unlock C250

Unlock byl ověřen na Miu s ROM R03.3.0164.0416. Pokud máš novější ROM, můžou nastat problémy s plnou funkčností unlocku.

Pokud seženeš nějaký funkční prográmek (na C250 se bohužel nedají přímo instalovat, musí být proto přímo spustitelný), můžeš si ho na plochu přidat experimentováním se soubory SysInfoSettings.ini (ten je inicializuje) a Toolx.ini - x je číslo Tool10.ini, apod...AUTOMATICKÝ UNLOCK PRO Cx20


Na francouzském fóru GPSpassion v sekci Mio c520 - How to Unlock ? (lze najít na adrese
probíhá rozsáhlá diskuze k odemčení Mio řady Cx20. Řada autorů navrhla různá řešení, která více, nebo méně umožňují použít Mio i k jiným účelům, než jenom Mitac navigaci.

Po řadě pokusů a testů jsem vytvořil z verze MioAutoRun v 6.3a ucelený a odzkoušený MioAutoRun, který obsahuje jen linky na fukční aplikace (v původních scriptech jsou linky na aplikace, které nejsou součástí unlocku a je nutné je do unlocku předem doplnit, jinak pokus o jejich spuštění vede k chybovým hlášením). K původnímu skriptu jsem přidal řadu funkčních prográmků většinou spustitelných i z plochy - OziExplorerCE, The Core Pocket Media Player 0.81 (tcpmp081), Solitaire, kalkulačku, uReader na čtení knih a ScreenRotate. Některé programy jsou převzaté z unlocku fandy, některé z unlocku Milava.

Z původního skriptu je ještě použit File manažer, restart, klávesnice, Systémové informace, a další. Kromě toho je zde Menu nastavení Mio a samozřejmě programy Mio - Foto, Audio Player a samozřejmě vlastní MioMap.

K původnímu stavu se můžeš kdykoliv vrátit provedením "tvrdého" resetu bez SD-karty s unlockem. Přesný postup je uveden v ReadMe, které je součástí Unlocku, navíc je možné stáhnout ReadMe i zvlášť.

s některými kartami se unlock vrací do úvodního menu; je to způsobeno tím, že se rozběhne předčasně proces MainShell. Z této situace se dostaneš tím, že ťukneš na obrazovku vlevo zcela dole (na rámeček). Vyběhne spodní lišta, stiskni tlačítko Start|Favorites|ResInfo, šipkou doprava zvol Tasks, označ ťuknutím MainShell a stiskni tlačítko End Task. Tím zmizí překryvné menu a objeví se požadovaná tlačítka.

Další problém vytvářejí některé nové verze firmwaru, kdy není po startu unlocku rozpoznán soubor SysInfo.exe a unlock řádně nenastartuje. Berte proto tento unlock jako inspiraci, popř. k porovnání s unlocky Stopword, nebo MioPocket,ve kterých jsou tyto problémy již ošetřené.

Vzory obrazovky MioAutoUnlocku pro Cx20:

Funkční unlockUnlock s dalšími ikonami

Soubory můžeš stáhnout zde:
Unlock v 6.3a pro Mio Cx20
ReadMe pro Unlock v 6.3a pro Cx20

Pokud seženeš nějaký funkční prográmek ať přímo umístitelný, nebo spustitelný .cab, můžeš si ho do unlocku přidat a přidat i link na plochu a na vhodnou ikonu experimentováním se soubory SysInfoSettings.ini (ten inicializuje zobrazení) a soubory typu x.x-jméno.ini a xx-jméno.ini (ty přiřazují zobrazení a programy) a vlastními programy a ikonami.STOPWORD UNLOCK PRO Cx20


Na maďarském webu
Stopword web a blog se objevil velmi zajímavý a komfortní unlock pro Cx20. Je vzhledově velmi propracovaný, nabízí řadu funkcí i možnosti dalšího doplnění.

Několik obrazovek Unlocku Stopword pro Cx20:

Změněné úvodní menuMenu multimediíMenu prohlížečůMenu editorůMenu systémuMenu nastavení

Unlock Stopword se stále rozvíjí a jsou v něm odstraňovány případné chyby a proto jsem nahradil původní verze poslední verzí 2b5. Proto screenshoty plně neodpovídají skutečnosti.

Soubor můžeš stáhnout zde:

Unlock Stopword v.2beta5

Stažený zip rozbal a nakopíruj 1:1 do rootu SD-karty. Postup je stejný, jako u předchozího unlocku pro Cx20. Mio vypni. Potom zapni a počkej, až naběhne úvodní menu. Pak zasuň SD-kartu a počkej, až naběhne změněné úvodní menu. Pak klepni na levou spodní ikonu a dostaneš se do zobrazených menu.MIOPOCKET UNLOCK (nejen) PRO Cx20


Asi nejkomplexnějším unlockem je MioPocket. Stále se vyvíjí a dnes (červenec 2009) je k dispozici MioPocket 3.0 release 49. Postupem času dosáhl velikosti kolem 80MB a obsahuje vše, co si může uživatel přát. Je stále autorem doplňován o další komponenty a rozšiřováno jeho použití na různé platformy. Je toho dosahováno pomocí výměny obsahu registrů za vlastní položky a doplněním o řadu rutin a programů.
Z těchto důvodů neuvádím MioPocket na svých stránkách. Unlocky (i předchozí verze) a anglický popis ale můžeš stáhnout např. z GpsPassion fóra
, kde můžeš vidět i řadu screenshotů.
CHANGER PRO Cx20


Na principu, který jsem již před drahnou dobou použil v Unlocku pro Cx10 a H610, jsem připravil jednoduchý "Changer", který umožňuje zvolit:

 • font pro skin (normální, italiku a "tlustou" italiku),
 • radary (Taxi, Milav, Mio a wubilder. Ty doporučuji manuelně průběžně updatovat z vhodných webů),
 • skin (j+t skin 3.1, TheRock 10cs, nebo Riks 2.2cs).


Obrazovky Changeru pro Cx20:

Úvodní informaceMenu fontůMenu radarůMenu skinů

Zvolené položky (můžeš volit nahrání souborů data.zip, czech.zip, SpeedCams.mtc, POIUpdates.upd, tahoma.ttf a tahomabd.ttf) se automaticky nahrají do příslušné složky Mia a přepíší položky stejného jména, takže soubory stejného jména, která si chceš uchovat, předem zazálohuj. Pokud v Changeru kopírování příslušné položky nezvolíš, tak samozřejmě nebude v Miu přepsána.

Volíš ťuknutím na položku v příslušném menu a stiskem "OK", menu, které nechceš použít, přeskočíš stiskem "CANCEL".

Changer je velmi jednoduchý a přehledný, takže může sloužit i jako návod pro další úpravy a vylepšení. Vše (kromě tohoto ReadMe) nahraj 1:1 na SD-kartu. Changer se spouští zasunutím karty do Mia. Po ukončení jeho běhu můžeš kartu vyjmout, pro další běh není nutná. Můžeš tak mít Changer nahraný i na jiné kartě, než na které máš např. mapy.

Soubor můžeš stáhnout zde:

Changer pro Cx20

Další unlocky pro Cx10, H610 a Cx20 najdeš i v sekci iGO8/Unlock.
JEDNODUCHÝ UNLOCK PRO Cx20


Tento unlock je rovněž určen pro ty, kteří chtějí experimentovat s iGO8 a nechtějí zasahovat do svého Mia. Unlock se aktivuje zasunutím karty do Mia a po dokončení aktivace jsou k dispozici dvě menu; úvodní menu, kde je k dispozici většina standardních funkcí Mia a druhé menu, kde lze vybrat spuštění standardního Miomapu z paměti flash Mia, nebo iGO8 z sd-karty (podmínkou je samozřejmě, že máš na sd-kartě nainstalovanou funkční verzi programu iGO8 ve složce iGO8 (startuje se voláním Storage Card/iGO8/iGO8.exe).


Po dokončení unlocku uvidíš základní menu, ve kterém kromě funkcí Mia, můžeš zvolit menu Navigovat. V tomto menu můžeš zvolit jako doplněk několik her.

Několik screenshotů unlocku:

Základní menuNavigační menu

Unlock můžeš stáhnout zde:
Unlock Cx20 pro spouštění navigačních programů

Po stažení soubor rozbal a nahraj na sd-kartu. Současně do stejného místa nahraj i systém iGO8. Na sd-kartě by to mělo vypadat asi takto:Jako vždy - složku Temp mám na kartě na ukládání screenshotů a můžeš ji proto vynechat.

V základním menu je v pravém horním rohu okénko do windows (backdoor). Poklepem na toto místo vyjede dolní lišta, která ti umožní přístup k funkcím Windows, nebo i prográmkům ve složce AddOns (FileMan, PSC a klávesnice). Dalším poklepem se okénko uzavře.

Systém iGO8 můžeš samozřejmě volat i přímo bez unlocku - viz Návody - vyžaduje to ale vždy třeba minimální zásah do systému.TECHNICKÉ UNLOCKY pro Cx10, H610 a Cx20


Pro zjednodušení práce jsem připravil technické unlocky pro Cx10 a H610 a s IvoK technický unlock pro Cx20. Protože se unlocky pro Cx10/H610 a Cx20 výrazně liší, umístil jsem je do sekce Návody, kde jsou popsané v samostatných vláknech pro
Cx10 a H610 a Cx20 (1) a Cx20 (2).UNLOCK pro MioMoov


V tomto vláknu není popisován Unlock pro MioMoov. Převzatý unlock ale najdeš ve vláknu " Návody obecné"


(U0)Úvod | Primo | iGO8 | Miomap | MapFactor | Unlocky | FAQ | Návody | Něco o nás | ReadMe | Mapování stránky


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku